Social Networks    
CZ EN
deti kreslo na stole snidane staveni  

O LaPilou

Jak to začalo

Hodně času trávíme s notebookem na klíně. Hledali jsme proto praktický produkt, který ale nebude mít půlka republiky z Ikei, nýbrž bude odrážet náš vlastní vkus a styl. Zjistili jsme, že takový stoleček je na našem trhu nesehnatelný, tak jsme ho zkusili vyrobit sami...

Kdo jsme

Helen

Helen

Vymýšlím nové designy, šiji..pečuji o LaPilou jako značku.

Milda

Milda

Sestavuji, brousím, natírám rámy. Kompletuji stolečky dle Vašich přání.

 

 

 

 

Na co LaPilou

Všichni, kdo rádi pracují s notebookem na klíně vědí, že po určité době začně notebook produkovat teplo, které se stává nepříjemným a notebook podkládáme vším možným. Bylo dokonce provedeno několik studií, které potvrdily, že teplo generované notebookem může negativně ovlivnit i mužskou plodnost. LaPilou má polštář naplněný EPS kuličkami se zdravotní atestací, které se pohodlně vytvarují a vytvoří požadovaný sklon stolečku. Polštář se dá jednoduše sundat a vyprat nebo když budete chtít změnu, můžete si objednat polštář nový. Obrázek je zalaminován speciální anti-scratch folií a je tak oddolný vůči oděru a dobře se udržuje v čistotě. Rohy rámečku jsou zaobleny, aby byly bezpečné i pro malé děti. LaPilou má plochu o rozměru 40x30cm a je pro notebooky do velikosti 15". Váží pouhých1290 gramů.

Zkušenosti z užívání nás přivedly na další praktické využití jako např při:

Pokud byste si chtěli LaPilou osahat a vyzkoušet, tak můžete v prodejní galerii CVRK v Pasáži Světozor v Praze nebo na nejrůznějších prodejních akcích, kterých se účastníme a o kterých informujeme na www.facebook.com/lapilou

Jak to děláme

Z rámovacích lišt sestavíme rám, který povrchově upravíme a ošetříme voskem/lakem.

Obrázek necháme vytisknout  a olaminovat. Nalepíme na desku a vsadíme do rámu.

Zhotovíme konstrukci podložky, na kterou se navlékne pytel.

Látku na pytel vysrážíme, vyžehlíme a ušijeme pytel, který naplníme EPS kuličkami ( ty jsou ve zvláštním pytli, takže se kuličky nebudou sypat ven).

Chtěla bych poděkovat za pomoc, radu a podporu: Michalovi J. a Fontai crew., Davidovi W., Evě M.,  Mildovi K., Daně K.,  Karol Č., Tomášovi S., Lukášovi S., Lucii H., Honzovi H., Jenovi Č., rámařství Rámy a Pasparty, panu Mackovi a všem ostatním na které jsem zapomněla.

Zde můžete vidět fotky ze života LaPilou. Pro představu nebo třeba i inspiraci ukazuji pár fotek ze zakázkové výroby pro naše kamarády, zákazníky ale i firmy.